Strona główna1 » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

 

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem poczty polskiej wszystkie paczki są ubezpieczone i solidnie zapakowane oraz oklejone taśmą bezpieczeństwa. Koszt wysyłki Towaru przez kuriera poczty polskiej to 36 zł BRUTTO przy przedpłacie na konto. Koszt wysyłki Towaru pocztą polską to 20.00 zł BRUTTO przesyłką priorytetową i  19.00 zł BRUTTO przesyłką ekonomiczną przy przedpłacie na konto.

Do obowiązków kupującego należy sprawdzenie przesyłki podczas dostawy należy sprawdzić czy taśmy plomby nie są uszkodzone, czy opakowanie zewnętrzne nie nosi śladów zniszczeń oraz zawartość przesyłki czy jest zgodna z zamówieniem i nie posiada uszkodzeń ani ubytków. Kurier ma obowiązek zaczekać 10 do 15 minut i w razie jakichkolwiek niezgodności spisać protokół szkody który należy niezwłocznie przesłać sprzedającemu w formie skanu na adres biuro@grawerbox.pl i zawiadomić telefonicznie tel; 881 658 118
Każda paczka jest ubezpieczona i spisanie protokołu szkody jest bardzo ważne gdyż tylko na tej podstawie jesteśmy w stanie odzyskać odszkodowanie za nią w razie ewentualnego uszkodzenia/ubytku towaru w transporcie.

Brak wiążącego protokołu szkody - spisanego przy odbiorze paczki i potwierdzonego przez świadka, jakim staje się pracownik firmy kurierskiej może skutkować odrzuceniem zgłoszenia reklamacji uszkodzenia/ubytku w transporcie.

Proszę pamiętać że podpisując odbiór przesyłki potwierdzacie Państwo odbiór przesyłki bez zastrzeżeń, więc jeżeli opakowanie zewnętrzne jest w sposób widoczny bardzo uszkodzone to PROSIMY PACZKI NIE ODBIERAĆ I NIE PODPISYWAĆ ŻADNYCH DOKUMENTÓW ODBIORU - uszkodzona przesyłka zostanie wtedy zwrócona do nas a My bez zbędnych formalności będziemy mogli nadać kolejną paczkę lub w razie braku towaru niezwłocznie zwrócić wpłatę za opłacone zamówienie.

Przejdź do strony głównej
KONTAKTskontaktuj się z naszym zespołem
GrawerBoxShop Spółka z o. o. GrawerBoxShop Spółka z o. o.
Adres: GrawerBoxShop Spółka z o. o.
Sportowa 21
38-100 Strzyzów
Telefon kontaktowy: 881 658 118 693 275 681
Adres email: biuro@grawerbox.pl
Pracujemy w godzinach:
wtorek-piątek 10.00 - 17.00
w poniedziałek 12.00 - 17.00